Валерій Дубіль привітав спілку “Союз Чорнобиль” з 25-річчям

21 Вересня 2015 | Переглядів: 150
3

Голова Чернігіської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Дубіль взяв участь в урочистих заходах з нагоди створення Чернігівської обласної організації «Союз Чорнобиль України».

Проголошуючи святкову промову, Валерій Дубіль подякував організації за активну спільну діяльність, яка спрямована на захист законних інтересів наших співгромадян, котрі постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, і ліквідаторів, які чесно і добросовісно виконували свій громадянський обов’язок.

“Протягом восьми років триває наша з вами співпраця. І мені приємно, що за цей час нам вдалося вирішити чимало проблем, які пов’язані із соціальним захистом ліквідаторів, їхніх рідних, а також постраждалих від цього лиха”, – зазначив він.

“Батьківщинівець” запевнив присутніх у свебічній підтримці та висловив сподівання, що ця співпраця триватиме і тільки буде зміцнюватись і надалі.
“Колись,об’єднавшись, ми здолали страшного невидимого ворога. Переконаний, що заручившись підтримкою одне одного зараз, нам вистачить сили вирішити всі сьогоднішні проблеми”, – зауважив Валерій Дубіль і додав, що команда “Батьківщини” завжди стоятиме на варті захисту їхніх прав.

Політик також передав організації комп ютерну техніку від благодійного фонду “Європа”, де він є почесним президентом.