В Чернігові “Батьківщина” відвідала 465 відділень закладів охорони здоров’я

21 Вересня 2015 | Переглядів: 121
4

Народний депутат України, голова обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль , а також депутати міської та районних рад м. Чернігова побували у всіх відділеннях 38 медичних закладів обласного центру. Ці зустрічі відбулися за вже усталеною традицією – вітати медиків із професійним святом, а також щоб поспілкуватися з медичним персоналом з наболілих питань.

«Вісім років в області діє програма «Здоров’я нації», яку ми започаткували у нас в області за ініціативи Юлії Тимошенко. Завдяки підтримці благодійного фонду «Європа» ми намагаємося забезпечити лікарні міста та області новітнім медичним обладнанням, витратними матеріалами, побутовою технікою. Але, на жаль, цих зусиль замало, щоб вивести медицину на гідний рівень. Для цього потрібні зміни у законодавстві. А кому як не тим людям, котрі працюють у цій сфері знати, як краще реформувати медицину. Тому кожне зауваження чи пропозицію, які ми почули під час цих зустрічей, будемо ретельно вивчати і брати за основу для напрацювання законодавчих ініціатив», – зауважив Валерій Дубіль.

Парламентар додав, що наразі парламентська фракція ВО «Батьківщина» разом із громадянами України вимагає виконати умови, вказані у двох листах, які підписали лідери фракцій коаліції з профспілками щодо ухвалення п’яти законопроектів: щодо індексації пенсій та заробітних плат (№2883); про скасування податку з пенсій (№2698); щодо призупинення несправедливого оподаткування пенсій (№2682); два законопроекти щодо зменшення тарифів (№2835 та №2832).

Валерій Дубіль переконаний, що «Батьківщина» приділятиме велику увагу реформуванню саме сфери охорони здоров’я. « І тут, гадаю, головним вектором розвитку медичної галузі має стати страхова медицина. Вона буде вигідна і державі, і людям. Пацієнти будуть зацікавлені у збереженні свого здоров’я, страхові компанії у ефективному лікуванні. Наразі систематичного реформування системи охорони здоров’я не спостерігається», – підсумував Валерій Дубіль.