Тонкощі вживання води та солодкого розкрили спеціалісти з дієтології та психології на черговому семінарі БФ “Європа”

27 Квітня 2018 | Переглядів: 122
IMG_8869

Чи потрібно відмовляти собі у солодкому та як солодке впливає на фізичний та емоційний стан людини – таку нову тему підняли спеціалісти лабораторії стрункості на семінарі із циклу зустрічей, присвячених здоров’ю і правильному харчуванню.

Психолог Анжеліна Балєва каже, солодощі їсти можна і деколи потрібно, от тільки вживати їх треба з розумом. Солодке для дорослої людини, за її словами, є нагадуванням із дитинства про маленьке дозволене задоволення.

Солодощі, як швидкі вуглеводи допомагають людині швидко наповнитися енергією. Та згодом так само блискавично її втратити. Тому тортики, печива, шоколад та джеми, запевняють лікарі, не можуть замінити білкову їжу – каші, молочне та м’ясне.

Розвіяли спеціалісти і міф про те, що запивати їжу водою не варто. Пити потрібно кожного разу коли відчуваєте спрагу. І не компоти, соки, фреші, чай або каву, а саме воду.

Зустрічі зі спеціалістами лабораторії стрункості організовує для зацікавлених темою здоров’я містян благодійний фонд «Європа». Ці семінари проходять в рамках проекту «Здоровим бути здорово».

Чернігівки, які побували на семінарі, тепер знають, що із того різноманіття представлених продуктів на полицях магазинів важливо обирати корисне, приміром, мінеральну воду із 7,5 РН, а не баночку кока-коли, в яку додано 9 чайних ложок цукру.

 

Окрім цікавої та корисної інформації про воду та солодощі, учасники семінару, організованого БФ “Європа”, мали можливість внести свою долю допомоги на порятунок
15-річної Діани Кирлик, яка два місяці тому перенесла операцію по видаленню пухлини головного мозку. Наразі дівчинці потрібно пройти дороговартісний курс променевої хіміотерапії.
В результаті проведеної акції вдалося зібрати дві тисячі гривень, які підуть на лікування юної Діани.

Відео з сайту Garmata.tv