Чернігівська «Батьківщина» передала партію новітнього медобладнання медичним закладам обласного центру

24 Вересня 2015 | Переглядів: 158
1

Лікарні й поліклініки Чернігова відвідали голова Чернігівського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль, представники чернігівської міської парторганізації й керівництво благодійного фонду «Європа».

За сприяння благодійного фонду «Європа» сучасне медобладнання з’явиться у кожному з 465 відділень медичних закладів обласного центру.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівського обласного партосередку.

«Батьківщинівці» поспілкувалися з колективами закладів та передали їм новітнє медобладнання й витратні матеріали, які придбали на замовлення медпрацівників.

«Сьогодні наша країна переживає важкий період, все ускладнює війна. Але навіть за таких складних умов ми повинні приділяти належну увагу питанням розбудови інфраструктури в населених пунктах. Підтримка медичної сфери – це одна з пріоритетних програм, яку наша команда втілює на території області», – сказав Валерій Дубіль.

Довідково. З 2007 року за ініціативи Юлії Тимошенко у Чернігівській області почала діяти програма підтримки медичної сфери «Здоров’я нації». Допомагає втілювати її благодійний фонд «Європа», одним із засновників якого є Валерій Дубіль.